Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LLE24 i etyka, hipokryzja...

Utworzony przez Lotrab, 18 września 2013 r. o 18:24
A co do tego ma rzecznik skoro to Burmistrz podejmuje wszystkie decyzje? Bartol natomiast przez portal LLE24 wyładowuje swoje rozgoryczenie, że to Kuczyński a nie on został radnym. Tylko w jakim celu miesza w to rodzinę Kuczyńskiego?
  Ja to podsumuję tak: Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Bartol i jego klakierzy poujadają trochę a i tak mieszkańcy zdecydują najlepiej i wybiorą Burmistrza Kosiarskiego na kolejną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha a na portalu lle24 liczba odsłon spada. Chyba ludzie przestają Ci wierzyć bartolku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry start bartolku będziesz miał w życie w Wafce jak przyjdzie Ci zapłacić grzywnę. Żonka na pewno nie będzie zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol nie musi odejść on się zjawił więc trzeba wznieść pomnik czyli niewidoczny,rozpłynął się we mgle i zanieczyścił cyberprzestrzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podszywaj się pod innych Grzesiu. Był spokój jak cię nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta nagonka na rzecznika jest conajmniej jakaś dziwna, mam wrażenie,że naprawdę ktoś tu coś miesza i wcale nie ma tu nic do rzeczy jakaś fałszywa subiektywna rzetelność,tylko prywatna zawiść,zazdrość jednej lub zaledwie kilku osób zjednoczonych w tej sprawie, a cała reszta wpisów to tylko....łyk,łyk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiu fiu jakich to się można rzeczy naczytać na swój temat ;) Mógłbym nawet powiedzieć, że znacie mnie lepiej niż ja sam siebie. Cieszy mnie także Wasza troska o moje finanse.   Jeśli chodzi o etykę, rzetelność, hipokryzję, polecam Wam dwa teksty(z obrazkami dla "niedowiarków") ;)   http://lle24.pl/polityka/biuletyn-informacyjny-czy-tuba-propagandowa/ http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-prywatne-ataki-w-urzedowym-biuletynie/   czy to dlatego to "zacne" wydawnictwo zniknęło z rynku?
Ostatnio edytowany 3 października 2013 r. o 20:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha a na portalu lle24 liczba odsłon spada. Chyba ludzie przestają Ci wierzyć bartolku.
Już widzę, że i Ty jesteś Proboszczem, tylko z jakiej parafii? - wychodzi na to, że to Wasza Wspólna Obłuda. Nawet nie potrafisz się nazwać, tylko  podszywasz się pod kogoś. Powinieneś odsłonić swój mózg, bo peruka zakrywa go całkowicie. A wejść na stronę LLE jest coraz więcej i będzie jeszcze więcej. I nie zatrzymacie tych wiadomości, chodź byście się nawet --------- resztę sobie dopowiedz. :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 chodź byście
  A może to Ty się podszywasz bo błędy robisz tak jak bartolek nieoświecony zrobił błąd pisząc źle o Burmistrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o w mordke...jak tu capi urzędasami. Spadam stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co przedstawia ta plotkarnia "duperele panie duperele" urząd realizuje wielkie zadania strategiczne=buduje przyszłość Łęcznej,tak jak do tej pory od 2002r porównaj FOTOGRAFIE 2002-2013 dużo zobaczysz bo pamięć jest ulotna,a fotografia nie kłamie.Plotkarstwo w Łecznej ciągnie się jeszcze od wielkich jarmarków i tak zostało,ale obecne nowe środki przekazu radykalnie to redukują,aż do całkowitego  unicestwienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o w mordke...jak tu capi urzędasami. Spadam stąd.
  A dziwisz się, że broną wodza? Zobacz jak pozwala im dorabiać na roznoszeniu listów. W miesiąc podwójna a nawet potrójna wypłata. Będą bronić tego co jest za wszelką cenę. By żyło się lepiej - IM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli bartolu, że twój pracodawca nie zleca ci roznoszenia listów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy proboszcz a raczej podszywany się pojawił z parafii pod wezwaniem św. Teodora łaskawego. Proboszcz na tym forum jest jeden.   A co do listów to może jakby Grzesio nie siedział tyle w pracy i po pracy na forach to by więcej listów rozniósł, ale i to zadanie go przerosło widocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczekacie a powiedzcie w którym miejscu zostało złamane prawo przez Urząd przy umowach zlecenie? Każdy kto otrzymał wynagrodzenie podpisał stosowną umowę. Prawo w Urzędzie nie zostało naruszone. W przeciwienstwie do LLE24 gdzie bartol pod pszykrywką blogu prowadzi portal informacyjny. Taki banita wyjęty spod prawa prasowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu bez spinki. Już i tak masz minę jakbyś ciągle był w trakcie "dwójeczki" :)   Zluzuj szorty bo Cię Plej więcej na plażę nie weźmie i nie zostaniesz Miczem Bjukanonem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniłem opcjęOD DZISIAJ KOCHAM BURMISTRZA I RZECZNIKANAWRÓCIŁEM SIĘ !!!!!!ALLELUJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniłem opcję OD DZISIAJ KOCHAM BURMISTRZA I RZECZNIKA NAWRÓCIŁEM SIĘ !!!!!! ALLELUJA
Musiałbym na głowę upaść, by zmienić zdanie, tak jak Ty to zrobiłeś. Możesz się nazywać jak chcesz, nic tym nie zmienisz. Marzenia ma każdy, moimi jest odsunięcie Pana Burmistrza od władzy. Codziennie patrzę na zegar na LLE24, który odmierza czas  końca rządów Pana Burmistrza. I to jest moja wersja i tej będę się trzymał. Jak będziesz Miał podobne marzenia to napisz proszę, to wspólnie będziemy opijać tę radosną wiadomość. Ps Za mojego Proboszcza z osiedla się nie podszywaj, bo słowo pszykrywka tak się nie pisze.- RZ ma być - Pisarczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie dajcie się sprowokować Grzesiu łapie się już wszystkiego. Nie rozumie, że ludzie mają dosyć burmistrza i jego tym bardziej. Ale Grzesiu lubi być twarzą tego układu władzy. Czuje się wtedy ważny i myśli, że ludzie to kupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałbym na głowę upaść, by zmienić zdanie, tak jak Ty to zrobiłeś. Możesz się nazywać jak chcesz, nic tym nie zmienisz. Marzenia ma każdy, moimi jest odsunięcie Pana Burmistrza od władzy. Codziennie patrzę na zegar na LLE24, który odmierza czas  końca rządów Pana Burmistrza. I to jest moja wersja i tej będę się trzymał. Jak będziesz Miał podobne marzenia to napisz proszę, to wspólnie będziemy opijać tę radosną wiadomość. Ps Za mojego Proboszcza z osiedla się nie podszywaj, bo słowo pszykrywka tak się nie pisze.- RZ ma być - Pisarczyku.
PIS się specjalizuje w referendach są fachowcy,ciekawe czy w Łęcznej jest sauna,aby można było się chwalić męskością-zwróć się do specjalistów będziesz ukontentowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...